• 23 трав. 2017 13:14
  • 959
    • Новина Трьома медалями відзначились легкоатлети Кропивницького на командному чемпіонаті України Ранкове місто. Кропивницький

За медалі в різних дисциплінах боролися майже 600 учасників з 25 регіонів, Кіровоградщину представляв 51 легкоатлет.

Вихованці  тренера Геннадія Здітовецького  зі СДЮШОР-2 двічі  відзначилися у стрибках у висоту. Олег Тикул став срібним призером, підкоривши планку на висоті 195 см. Наступним на  подіумі розташувався Андрій Аулін, який подолав цю ж висоту, проте лише з третьої спроби.

Третього медаліста  обласна збірна отримала в бігу на 400 метрів. Вихованець тренера СДЮШОР № 2 Олександра Дарієнка Денис Баранов із Новомиргорода здобув «срібло», пробігши дистанцію за 49,95 сек. За підсумками чемпіонату наша область посіла 10-те командне місце.

Паралельно зі змаганнями   проводився попередній відбір на Юнацький олімпійський фестиваль.  До списку кандидатів включені атлети 2001 року народження Олег Тикул і Денис Баранов, а остаточний список його учасників стане відомий до кінця травня. Сам фестиваль проводитиметься 22-28 липня в угорському Дьорі.