Творча молодь зібралася в Кіровограді

 • 25 квіт. 2016 11:11
 • 942
  • Новина Творча молодь зібралася в Кіровограді Ранкове місто. Кропивницький

  Сьогодні, 22-го квітня, кіровоградський Дендропарк - перлина центральної України, зібрав на своїй території кращих молодих митців України! Ними стали представники Київської, Черкаської та Кіровоградської областей. Вдалось це завдяки ініціативі особливо творчої особистості - голови наглядової ради Корпорації "ХХІ Століття" Лариси Онул, яка наполягла на тому, що вивести весняний пленер (започатковий у 2008 році) на Всеукраїнський рівень!

  Метою «Всеукраїнського Весняного пленеру» був: розвиток творчих здібностей, формування в молоді активної життєвої позиції, сучасних та позитивних життєвих цінностей (гармонійний розвиток особистості, прагнення до духовної досконалості, патріотичний настрій); виявлення та підтримки найбільш обдарованої і талановитої молоді; формування в учасників високохудожніх потреб, розвитку естетичних смаків, суджень і оцінок, естетичного ідеалу.

  Розпочався І Всеукраїнський весняний пленер із урочистого привітання учасників. Першою до вітального слова було запрошено Ларису Онул, яка у своїй промові зазначила:

  "Ми хочемо, щоб митці поширювали красу, яка нас оточує, через мистецтво. Милуватись витонченою красою тюльпанового раю до нас приїжджаються гості з усієї України. Художники ж демонструють на своїх полотнах моменти, які ми не помічаємо у повсякденному житті. Ми хочемо підтримати молодь, надати їм мотивацію та натхнення для розвитку та вдосконалення майстерності".

  Щирі слова вітальної мотивації прозвучали також від:

  Заступника начальника управління департаменту культури, туризму та культурної спадщини державної адміністрації - начальника відділу з питань бюджетного планування ,оплати праці, бухгалтерського обліку та звітності - Оленнікової Олени Михайлівни.

  Представника управління освіти і науки - Данилова Сергія Олександровича;

  Директора дитячої художньої школи ім О.О. Осмьоркіна - Іванової Ганни Генадіївни.

  Корпорація «ХХІ Століття» цілком забезпечила учасників матеріалам (італійське полотно та набір олійний фарб), організовала плановий обід, пізнавальну екскурсію та безкоштовне катання на 4-х атракціонах, за вибором адміністрації, згідно вікової категорії та фізичних можливостей. Також всі учасники отримали подарунковий брендований набір подарунків від Дендропарку, на згадку про цей пам'ятний день!

  На виконання роботи учасником надається термін, строком 2 місяці, після чого буде визначено кращого митця України та власника призового фонду сумою 10 000 грн.!