У бібліотеці Чижевського оселилася Аліса

  • 19 трав. 2016 08:51
  • 1802
    • Новина У бібліотеці Чижевського оселилася Аліса Ранкове місто. Кропивницький

    З 16 травня у відділі документів іноземними мовами обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського працює мандрівна виставка-інсталяція «Книжковий Біг-Бен». Про це повідомила заввідділом соціокультурної діяльності Світлана Приймак..

    - Тепер кожного, хто заходить у відділ, насамперед вражає книжкова вежа. А у затишному куточку зручно за ляльковим чаєм розташувалися казкові персонажі «Аліси в країні чудес» Льюїса Керролла. Разом з такими дитячими забавками поруч на полицях - грунтовні видання - англомовні довідники, словники та інше. Мої колеги дійсно зробили виставку легкою для сприйняття і креативною - наприклад, путівники розклали у валізу Ця виставка розриває шаблон традиційної книжкової виставки та нудної бібліотеки. І головне, навіть той, хто не знає англійської мови, прямо на місці отримує потужний імпульс - чому такі можливості - пізнання інших країн, освіта, подорожі, відпочинок, культура - проходять повз мене, мова ж це зовсім не складно... Я такої виставки точно не бачила, а ви? - каже Світлана Приймак.

    Проте сама виставка на загал має серйозну мету: розповісти про сучасне значення англійської мови як світової мови та мови міжнародного спілкування, а також про важливість вивчення іноземної мови; викликати інтерес і повагу до культури англомовних країн. Виставка працює у відділі лише до 24 травня і далі помандрує Україною.