У бібліотеці Чижевського відкривається виставка-хобі медпрацівників

 • 1 бер. 2017 09:17
 • 798
  • Новина У бібліотеці Чижевського відкривається виставка-хобі медпрацівників Ранкове місто. Кропивницький
   
  2 березня  о 16.00 у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук відбудеться відкриття виставки-хобі медичних працівників  Кропивницького “Їхнє друге покликання”.
  Це - перша така виставка в нашому місті.  Усе життя наших медичних працівників - турбота про пацієнтів, повсякденне здобуття нових знань, нового досвіду, постійне самовдосконалення. На роботі - білий халат, після роботи та домашніх господарських обов’язків - хобі, яке вони присвячують творчості, а саме: виготовленню робіт та предметів різними техніками хенд-мейду. Усіх авторів виставкових експонатів об’єднує те, що вони вносять в своє життя різноманітність, без якої гармонія в їхній професії буде недосяжною.
  На виставці представлено понад 60 робіт: картини, вишиті хрестиком, м’які іграшки, виконані в техніці “фелтинг” і “фільц”, забавні фігурки - в техніці “квілінг” та багато інших оригінальних цікавинок від чотирьох чарівних жінок-майстринь: Ряботинської Наталії, Шевчук Вікторії, Курскової Наталії , Петрищевої Світлани.
  Усі роботи несуть в собі позитивну енергетику, яка лікує душі, вони наповнені світлом, добром і радістю.
  Тож завітайте на виставку,  долучіться до прекрасного та відчуйте на собі її чудодійні властивості.
  Експозиція буде працювать протягом місяця.