У Благовіщенському храмі відбулося свято на честь жінок-мироносиць

  • 17 трав. 2016 16:32
  • 1165
    • Новина У Благовіщенському храмі відбулося свято на честь жінок-мироносиць Ранкове місто. Кропивницький

    Пам'ять біблійних жінок-мироносиць шанується у п'ятнадцятий день, починаючи з Великодня (третя неділя).В цьому році святкові дні почалися  15 травня і триватимуть весь наступний тиждень.У це церковне жіноче свято прийнято вітати своїх близьких жінок - дружин, матерів, сестер. Жінки-мироносиці являють собою приклад істинної жертовної любові і самовідданого служіння Господу. Церква відзначає цей день як свято всіх жінок-християнок, християнський Жіночий день - кожна жінка землі є прообразом однієї з жінок-мироносиць: вона несе мир світу, своїй родині, домівці, народжує дітей, є опорою чоловікові. Святкові привітання у цей день лунали і в храмі Благовіщення Пресвтої Богородиців обласному центрі.

    Розпочалось все з Божественної Літургії, на якій підносились молитви за кращу половину людства, священики розповідали про роль жінок-мироносиць у Євангельських історіяхта у свідченнях про воскресіння Христа. Після завершення Богослужінь духовенство, гості та віряни пройшли хресною ходою навколо храму, прославляючи Бога і співаючи Пасхальні піснеспіви. Настоятель храму протоієрей  Євгеній Назаренко привітав всіх присутніх на святі жінок, бабусь, дівчат  вітальним словом та подарунками. На подвір’ї храму відбулось урочисте концертне привітання від учнів недільної школи та музичної школи, гурту“Веселка” і капелибандуристів “Україночка”.

    Жінок привітав ктитор храму Євгеній Степанович Бахмач, виходці з України, гості - вчені  Бразилії з міста Сан-Пауло. Дуже гарні привітання від дітей, їхніх прекрасних талантів. Всім організаторам, учасникам та гостям святабажаємо радості, добра та Божої підтримки.