У центрі Кропивницького відкрилася резиденція Святого Миколая

 • 15 груд. 2022 16:30
 • 1073
  • Новина У центрі Кропивницького відкрилася резиденція Святого Миколая Ранкове місто. Кропивницький
   
  Резиденція Святого Миколая розпочала свою роботу сьогодні, 15 грудня, у середмісті Кропивницького, по вулиці Гоголя в приміщенні Туристично-інформаційного центру.
   
  По обіді перед ТІЦом вишикувалась справжня черга дітлахів із дорослими — всі скучили за приємними емоціями, а Різдвяно-новорічні свята завжди дарують таке потрібне відчуття казки.
   
   - В кінці цього надскладного року ми всі без винятку сподіваємося на Мир та Перемогу. А ще як ніколи раніше віримо в дива. А коли в них іще вірити, як не перед Новим роком?! Найбільше хочеться порадувати наймолодших і довести, що ніякий ворог не здатен забрати у дітей передчуття казки, - наголошує Світлана Таран, завідувачка сектору туризму профільного управління міської ради, яка курує роботу ТІЦ.
   
   Маленькі гості матимуть можливість поспілкуватися та зробити фото із господарем резиденції, і неодмінно отримають подарунки від нього — солодощі та книжечку “Гайда до Кропивницького”. До слова, ця книжечка знайомить маленьких читачів в інтерактивній формі із нашим містом, а завершували над нею роботу у харківському видавництві вже під обстрілами і навіть попри пошкодження власного логістичного центру змогли доставити у Кропивницький. 
   
   
   Обмежень за віком для діток немає, головне мати гарний настрій і бажання поділитися із Миколаєм новорічною історією, віршиком, своїми творчими доробками чи виступами.
   І хоч сьогодні був лише перший день роботи резиденції, дітки прийшли уже підготовлені, окрім віршів, пісень та колядок дарували св. Миколаю свої поробки і навіть грали на музичних інструментах. 
   
   Окрім цього, у резиденції Святого Миколая працює святкова пошта - маленькі патріоти можуть залишати в поштовій скриньці свої листи і малюнки нашим захисникам, волонтери їх неодмінно доставлять адресатам. 
   
   Святий Миколай чекатиме на діток 15, 16 та 19 грудня з 14.00 до 17.00; а у вихідні 17 та 18 грудня з 11.00 до 16.00 у приміщенні туристично-інформаційного центру за адресою: вулиця Гоголя 91/46 (навпроти Головпоштампу).
   
   Уточнити деталі можна за посиланням  https://www.instagram.com/kroptravel/