У центрі підтримки переселенців "ЯМаріуполь" у Кропивницькому допомагають молодшим школярам з Маріуполя!

 • 6 вер. 2023 15:07
 • 357
  • Новина У центрі підтримки переселенців «ЯМаріуполь» у Кропивницькому допомагають молодшим школярам з Маріуполя! Ранкове місто. Кропивницький

  Завдяки ініціативі Маріупольської міської ради, перед початком навчального року першокласники з Маріуполя отримають портфелі з повним комплектом канцелярських приладдів.

  Виділивши кошти на канцелярію на весь рік, міська влада заповнила портфелі до розміру, який діти, ймовірно, не зможуть підняти без допомоги батьків.

  Керівник центру "ЯМаріуполь" Голубченко Дімітрій виразив впевненість, що всі молодші школярі будуть вражені цим чудовим подарунком перед навчальним роком.

  Він розповів: "Ще до початку закупівлі канцелярії ми провели детальне опитування маріупольців, щоб точно визначити кількість першокласників цього року. Зараз ми розпочали видачу, і я відчуваю радість, спостерігаючи, як діти з захопленням вибирають майбутній рюкзак. Ця реакція є надзвичайно важливою для нас, оскільки наші діти втратили рік дитинства через війну. Ми робимо все можливе, щоб їх адаптація до нового середовища була якнайлегшою, а цей подарунок на перший клас допоможе родинам зменшити фінансове навантаження".

  Завдяки цій ініціативі, дітям з Маріуполя буде набагато легше розпочати свій навчальний шлях у новому місці проживання