У четвер кропивничан розважатимуть відбірними жартами Бампер і Сус

 • 23 трав. 2023 15:50
 • 664
  • Новина У четвер кропивничан розважатимуть відбірними жартами Бампер і Сус Ранкове місто. Кропивницький
   
  Бампер і Сус у четвер з концертом у Кропивницькому! Буде шалена енергетика і жарти 18+
   
  Зі свіжими гарячими жартами і новою полум’яною програмою Бампер і Сус їдуть у Кропивницький.
   
  У четвер, 25 травня, о 18:00 у філармонії запалять усіх найкращим настроєм на великому концерті у межах всеукраїнського туру на підтримку ЗСУ, який назвали ємко і по-нашому: «Гуси-гуси, га-га-га».
   
  — Казочок не буде! Лише суцільна правда-матка про реальне життя, моцний гумор без цензури, багато-багато ваших усмішок, сюрпризи-розіграші і наша спільна допомога ЗСУ. Чекаємо всіх на концерті! — запрошують Бампер і Сус.
   
   
  «Гостро, тонко і в саме яблучко!» — під таким девізом проходять всі їхні концерти.
   
  Бампер і Сус жартують про все, що близьке кожному глядачу. Про життя і політику, м.скалів і волонтерські пригоди, картопельку і горе-водіїв — про вас, нас і їх.
   
  З нещадністю до ворогів і з непереборною вірою у перемогу України!
   
  Долучаючись до інтерактивів, на концерті Бампера і Суса всі глядачі відчувають себе учасниками дійства, надихаються незламним позитивом і пекучим втіленням народної мудрості, яке хочеться розібрати на цитати.
   
  А завдяки незабутнім розіграшам і аукціонам гумористи на кожному концерті збирають чималі суми на підтримку захисників.
   
  На передовій із концертами для Героїв Бампер і Сус постійно бувають, починаючи із 2014 року, тож завдяки новому туру придбають саме те, що українські бійці зараз найбільше потребують: амуніцію і автівки.
   
   
  Бампер і Сус нині — одні з найвідоміших гумористів України, лідери українського YouTube, кожне відео яких набирає мільйонні перегляди, а з середини квітня — ще й головні герої нового розривного серіалу «Пригоди Бампера і Суса» на телеканалі «ТЕТ».
   
  У своїх шоу, серіалі і на концертах Бампер і Сус скоряють серця глядачів надзвичайним почуттям гумору, шаленою харизмою і правдою про життя, найактуальніше і наболіле, що подають смачно і потужно, без купюр і цензури.
   
  Їхні головні козирі — фірмовий, ні на що не схожий полум’яний гумор, та шалена енергетика, яка вирує на кожному концерті.
   
   
  Кропивничани та всі гості міста, не пропустіть новий концерт ТОПових гумористів без жодних комплексів та упереджень, носіїв народної мудрості і тих, хто здатні запалити публіку з найперших секунд.
   
  У четвер, 25 травня, о 18.00 у філармонії у Кропивницькому влучні жарти, максимальний інтерактив, яскраві емоції та вибухові враження на 1000% гарантовані всім.
   
  Концерт Бампера і Суса — кращий привід зібратися з друзями, щоб добре провести вечір, отримати бойовий заряд позитивних емоцій і підтримати ЗСУ!
   
  Квитки на концерт купуйте за цим посиланням