У День Землі кожен кропивничанин може долучитися до акції з висаджування дерев

 • 22 квіт. 2023 08:28
 • 429
  • Новина У День Землі кожен кропивничанин може долучитися до акції з висаджування дерев Ранкове місто. Кропивницький
  22 квітня у Всесвітній День Землі, стартує перша світова акція "1 мільйон дерев життя", під час якої організатори планують висадити 1 мільйон дерев у понад 30-ти країнах світу. У рамках акції також проведуть телеміст у кількох країнах та областях України для збору коштів на розвідувальні дрони Міжнародного проєкту "1000 дронів для України". 
   
  Локація для висадження дерев та участі в акції в Кропивницькому: комунальний заклад "Ліцей "Науковий" Міської ради міста Кропивницького",  вулиця Юрія Коваленка, 9- А (стадіон закладу). Початок висадки дерев на локації об 11:30.
   
  До акції "1 мільйон дерев життя" може долучитися кожен. Для цього необхідно 22 квітня висадити дерево на дозволеній території, зробити фото висадки та опублікувати його у соцмережах з додаванням хештегу Акції та відмітити сторінку "Greening of the Planet". 
   
  Телеміст відбудеться з 12:00 до 14:00 год  у прямому ефірі на офіційному каналі проєкту "Greening of the Planet" за посиланням:   https://www.youtube.com/@greeningoftheplanet1209 та безпосередньо на локації.
   
  Акція відбудеться за підтримки Кіровоградської обласної військової адміністрації,  Чорноліської філії державного господарського підприємства "Ліси України", ГО «Стратегія майбутнього», ГО «Кіровоградська обласна Спілка жінок України», Молодіжної ради Кіровоградщини, Кропивницької міської ради, ТОВ «ITAdream».
   
  Довідково:
  У 2020 році розпочався глобальний проєкт "Озеленення України", який успішно завершився з висадкою понад 3 мільйонів дерев по всій території країни. На наступний рік, у 2021, була започаткована глобальна екоініціатива під назвою "Greening of the Planet", яка стала успішною в 100 країнах світу.
   
  Координатор проєкту в Кіровоградській області Тетяна КОТЕНКО,
  0506840373