У Дендропарку шукали новий караоке-талант
21 черв. 2016 10:16
954
У Дендропарку шукали новий караоке-талант та насолоджувались виступом екс-солістки гурту «Аква Віта» - Ірини Філатової!
18-го червня, за ініціативи подружжя Миколи та Лариси Онул, у Дендропарку відбувся п’ятий відбірковий тур проекту “Караоке у Дендроарку-2». Відбір пісень наосліп, як завжди, спантеличував любителів караоке виконання, проте з перемогою ми вітаємо Альону, якій вдалось зібрати суму, більше, ніж 200 грн!
Згодом на сцені вітали екс-солістку гурту «Аква Віта» - Ірину Філатову, із сольною кавер-програмою! Пронизливе виконання кавер-хітів улюблениці 90-х років прийшлось до душі не тільки поколінню, яке пам’ятає зіркову славу гурту, але і молодим гостям Дендропарку!