У Дендропарку відбулась справжня Вечірка "Monster High"
31-го липня, Розважальний Комплекс «Острів Пригод» влаштував яскраве свято для юних любителів дитячого медіа, а саме - Вечірку "Monster High"!
Костюмовані аніматори, тематична розважальна програма, веселі ігри у яких змогли взяти участь навіть дорослі – все це зробило дозвілля малечі особливо незабутнім та сповненим яскравих емоцій! Перші призи отримали дітлахи, які завітали на свято у тематичних костюмах улюблених персонажів та з боді-артом, який чітко наголошував на їх відповідальній підготовці до свята!
Вивільнити максимальну кількість енергії вдалось на міні-діско з мильними бульбашками, за яку найактивніші танцівники теж були відзначені призами від Дендропарку!
Особливу подяку слід висловити подружжю Миколи та Лариси Онул, які роблять дитинство дітей щасливим та пам’ятним!