У Дендропарку відбулось «Свято Морозива»!
17 трав. 2016 13:32
709
На головній сцені парку парку діти демонстрували свої таланти та брати участь у колективних флеш-мобах. В наметах діти могли обміняти обгортки від морозива на спеціальну валюту - "рудики". Разом з тим, за "рудики" дітлахи могли придбати собі подарунки, зробити аквагрим чи тату, взяти участь в конкурсах, або зробити іграшку своїми руками.
Протягом шести годин ТМ «Рудь» та Дендропарк дарували гостям незабуттні емоції, які надовго залишаться в пам’яті від учасників свята!