У дитячому садку Кропивницького пройшла гра «Безпечна мандрівка»

 • 25 серп. 2016 17:10
 • 971
  • Новина У дитячому садку Кропивницького пройшла гра «Безпечна мандрівка» Ранкове місто. Кропивницький

  Працівники обласного Управління ДСНС Кіровоградщини впродовж усього літа проводили пізнавальні заходи для дітей. 25 серпня з акцією «Безпечна мандрівка» вони відвідали дитячий садок «Гномик», що у м.Кропивницькому. На хлопчиків та дівчаток чекала цікава програма, багато конкурсів та нових вражень.

  Як повідомляє У ДСНС України у Кіровоградській області, під час подорожі можна було познайомиися з професією рятувальника. Діти з захопленням спостерігали, як працівники Другої державної пожежно-рятувальної частини в лічені хвилини подолали «пожежу», і  вогнище, яке навмисно розпалили на майданчику, вже повністю згасло. Рятувальники розповіли дітям, з яких причин найчастіше виникають займання. Але детальніше зупинилися на тому, чому не можна пустувати з сірниками та запальничками. Дітлахи закріпили свої знання під час зупинки «Загадкової», назва якої говорить сама за себе. Під час конкурсних завдань вправлялися діти не лише в кмітливості, а й у спритності, тож нудьгувати не довелося нікому. Гості також нагадали дітям, як безпечно поводитися з різноманітними побутовими предметами і навчили як користуватися протигазом.

  Багато вихованців дитячого садка виявили бажання поближче роздивитися пожежний автомобіль, тож рятувальники з задоволенням виконали це прохання. Проте найбільший інтерес викликала можливість посидіти за кермом авто, тому водій на декілька хвилин поступився своїм місцем.

  Але головне, що завдяки «Безпечній мандрівці» діти засвоїли елементарні правила про безпечну поведінку та вже змалечку будуть знать про значення для кожної людини. Тим більше, що разом з батьками та вихователями поради можна буде пригадати, прочитавши листівки, які надали цього дня рятувальники.