У Долинському районі пильнують водойми

 • 24 лип. 2016 11:53
 • 1122
  • Новина У Долинському районі пильнують водойми Ранкове місто. Кропивницький

  Майже щодня до Служби порятунку «101» надходять повідомлення про загибель людей на воді. Причиною тому є людська необережність або незнання правил безпеки. З метою підвищення обізнаності населення щодо правил безпечної життєдіяльності працівники пожежно-рятувальної служби області постійно проводять роз’яснювальну роботу безпосередньо у місцях масового відпочинку біля водойм.

  21 липня працівники Управління ДСНС в області спілкувались з відпочивальниками біля місцевого ставка у Долинському районі.

  Купальний сезон ще триває, на берегах водойм багато бажаючих поплавати та позасмагати, а вода залишається так само небезпечною для тих, хто свідомо чи мимохіть порушують правила безпечного відпочинку на воді. Тож рятувальники, прагнучи мінімізувати кількість трагічних випадків на воді, продовжують проводити попереджувальні бесіди з відпочиваючими, нагадувати правила безпеки та закликати до їх неухильного виконання. Зокрема рятувальники наголосили, що під час відпочинку на воді, не варто пірнати зі скель та різних споруд, небезпечно купатись у місцях, де неперевірені глибина та стан дна (можна травмуватись об скелясте дно, корчі) або є підводні течії, у протипожежних водоймах чи затоплених кар’єрах, не варто наражати на небезпеку тих, хто купається поруч, втягуючи їх в ігри з притопленням. І, звичайно, дорослі повинні відповідально поставитись до безпеки дітей: не залишати їх без нагляду, вчити суворо дотримуватись правил.

  На завершення розмови відпочивальники отримали від рятувальників листівки з правилами безпеки та прийомами надання першої домедичної допомоги постраждалим на воді.

  Прес-служба У ДСНС в області