У Голованівську центр зайнятості провів для студентів лекцію з профорієнтації

 • 16 лист. 2016 14:34
 • 884
  • Новина У Голованівську центр зайнятості провів для студентів лекцію з профорієнтації Ранкове місто. Кропивницький
   
  «Ти у світі не один» - під таким гаслом у рамках проведення Всеукраїнського Дня молитви за сиріт у Голованівській районній бібліотеці для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що навчаються у Голованівському ПТУ № 38, відбувся профінформаційний груповий захід.
  Під час заходу йшлося про те, що в районі прийнята низка програм та заходів щодо реалізації державної політики у сфері захисту прав дітей. Головне завдання причетних до цієї справи людей – дати можливість кожній дитині реалізувати свої права та інтереси, створити належні умови для зростання дитини у колі сім’ї, в умовах миру, добробуту, любові та поваги, і лише спільними зусиллями ми зможемо цього досягти.
  Фахівці районного центру зайнятості проведели ряд інформаційних та профорієнтаційних заходів. Наприклад, під час семінару «Молодь на ринку праці» присутні отримали інформацію про місцевий ринок праці та професії, що на ньому актуальні. Також поінформували присутніх про вимоги деяких професій до особистих якостей робітників. Проте найактуальнішою виявилась інформація про джерела пошуку роботи. Акцентовано також увагу студентів на перевагах легальної зайнятості та на проблемах, які можуть виникнути у молодих людей через нелегальну трудову міграцію.
  Окрім цього, кожен студент мав змогу отримати індивідуальні консультації, що пов'язані з працевлаштуванням, та отримати відповіді на важливі питання.
   
  Повідомляє Голованівський районний центр зайнятості.