У Києві готуються винести вирок захиснику Конституції депутату Кіровоградської облради М.Дескату

 • 13 вер. 2016 16:32
 • 977
  • Новина У Києві готуються винести вирок захиснику Конституції депутату Кіровоградської облради М.Дескату Ранкове місто. Кропивницький

  У Києві готуються винести вирок захиснику Конституції, депутату Кіровоградської облради від ВО «Свободи» Максиму Дескату

  Сьогодні, 13 вересня в Подільському районному суді міста Києва (вул. Хорива, 21) розпочнеться судилище над Захисниками Конституції, яких звинувачують в організації масових заворушень під Верховною Радою 31 серпня 2015 року. Серед інших патріотів до суду прибув і депутат поки що Кіровоградської обласної ради від ВО «Свобода» Максим Дескат.
  Вже понад рік волонтер, депутат і гідний син своєї землі Максим Дескат живе, поєднуючи свою активну діяльність в громадській та політичній сферах з постійними викликами до столичного суду. Досудове слідство за цей час не повідомило громадськість про нові факти чи свідчення, які б підтвердили провину Максима Деската. Але, разом з тим, звинувачення менш серйозними не стали.
  Успадкована від Януковича підконтрольна суддівська система знову судитиме не злочинців. Сьогодні може бути винесений вирок тим патріотам, які завадили розколу України на догоду Кремлю,виступивши проти внесення антидержавних змін до Конституції України.
  Як бачимо, судді не поспішають виносити вироки вбивцям Небесної Сотні, хабарникам та іншим антиукраїнським діячам. Натомість вони намагатимуться кинути за грати гідних людей, які увесь свій час присвячують волонтерству, турботі про родини полеглих на Сході вояків тощо.