У Києві прикордонники викрили цех з виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв

 • 19 черв. 2024 10:30
 • 223
  • Новина У Києві прикордонники викрили цех з виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв Ранкове місто. Кропивницький

  Оперативники Окремого контрольно пропускного пункту «Київ» Держприкордонслужби спільно з детективами БЕБ викрили осіб, які організували незаконне виробництво та збут підакцизних товарів.

  Досудовим розслідуванням встановлено, що місцеві мешканці незаконно виготовляли, транспортували та продавали лікеро-горілчані вироби.

  Щоб приховати походження алкогольних напоїв, на частину з них фігуранти клеїли марки акцизного податку з ознаками підробки. Надалі продукцію продавали у столичних точках роздрібної торгівлі за готівку, без чеків та накладних.

  Правоохоронці провели низку обшуків та вилучили з незаконного обігу майже 800 пляшок фальсифікованих алкогольних напоїв з марками акцизного податку з ознаками підробки, близько 1200 літрів спиртовмісних рідин, виробниче обладнання, тару та транспортний засіб для перевезення продукції.

  Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 199 та ч. 2 ст. 204 Кримінального кодексу України триває.

  Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Київської міської прокуратури.