У київському суді затримали нашого земляка Павла Дейнека

 • 31 серп. 2016 13:38
 • 1101
  • Новина У київському суді затримали нашого земляка Павла Дейнека Ранкове місто. Кропивницький

  30 вересня у Києві відбулось підготовче засідання суду по справі захисників Конституції Ігоря Гуменюка та Сергія Крайняка. До суду підтримати побратимів приїхали сокільці з багатьох осередків, в тому числі і з Кропивницького міського "Соколу".
  Під час сутички в приміщенні суду, спровокованої мєнтами,нацгвардійці (в минулому беркутівці) затримали   Павла Дейнека, сокільця, волонтера та помічника депутата кропивницької обласної ради.
  "Побачивши, як біля вікна в приміщенні суду один озвірілий мєнт б'є дівчинку - я вступився за неї, відштовхуючи від неї мєнта. За секунду мєнти перекинулись вже на мене, відразу вивели в коридор, почали бити, поклали обличчям до підлоги. Пару раз отримав по спині кийком. Били вони "професійно" - в ті місця, де б не видно буде побоїв. Один з мєнтів мені сказав, щоб він мене тут більше не бачив, бо наступного разу "забйом до смєрті". Потім, завдяки сокільцю, депутату Київської міської ради Володимиру Назаренку, вдалось піти на деякі поступки, щоб мене звіьнили. Вони вимагали звільнити приміщення, де відбувалось засідання суду, взамін на те, що мене відпустять. На тому і зійшлись. Переписали мої паспортні дані, пофотографували мої посвідчення і відпустили".
  Живем по-новому.