У Кропиницькому триває конкурс української академічної музики «Класик-проєкт»
VIІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс української академічної музики «Класик-проєкт», присвячений 120 річниці від дня народження видатного композитора-земляка Юлія Мейтуса, триває у Кропивницькому, розповіли у Кропивницькій міській раді.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/aSBtYA2m.jpg)
В рамках фестивалю відбувся концерт солоспіву «Перлини українського романсу». Цього вечора в Музеї мистецтв прозвучали твори Юлія Мейтуса, українські народні пісні та романси у виконанні учнів, студентів і викладачів мистецьких закладів міста.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/0OEvMeMl.jpg)
Фестиваль проводиться за підтримки Кіровоградської обласної військової адміністрації, Кропивницької міської ради, Кіровоградського обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/HFXF2Xha.jpg)