У Кропивницькій бібліотеці відбулася зустріч з художником і музикантом

 • 25 січ. 2023 11:45
 • 476
  • Новина У Кропивницькій бібліотеці відбулася зустріч з художником і музикантом Ранкове місто. Кропивницький
   
  В бібліотеці Чижевського відбулась творча зустріч з кропивницьким художником і музикантом Олександром Кир’яновим, одним з представників відомої сім’ї майстрів образотворчого мистецтва.
   
  У цей день у відділі мистецтв зібралась творча молодь та друзі Олександра. В теплій камерній атмосфері звучали нові і старі його пісні, з притаманним Олександру гумором і харизмою підтримувався діалог з гостями. 
   
   
  Музикант розповів про історію створення гурту «36’6» в 1998-2004 роках і групи «Тесла» в 2009– 2018-х, де він був солістом і гітаристом. Олександр згадав учасників цих груп Дениса Рубіна (клавішні), Дмитра Синицю (ударні), Олександра Машуровського (бас-гітара), Катерину Соломєєву (вокал), Олексія Прохоренко (бас-гітара) та інших. 
   
  На захід завітали три чудові молоді поетеси, на вірші яких були написані пісні, – Надія Гармазій, Марина Єрмолаєва і Ольга Краснопольська. Ліричні ноти перемежовувались з патріотичним звучанням пісень сьогодення – відчуттям війни в Україні. На завершення творчої зустрічі відбулася прем’єра пісні «Прийшла не та.Сказала, що ім’я її – Війна».