У Кропивницькій бібліотеці відзначать день народження Сухомлинського виставкою

 • 23 трав. 2023 07:44
 • 405
  • Новина У Кропивницькій бібліотеці відзначать день народження Сухомлинського виставкою Ранкове місто. Кропивницький
   
  У вівторок, 23 травня, о 12:00 в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського відкривається виставка українського скульптора Олексія Леонова “Світочі людства”, приурочена до 105-ї річниці з дня народження Василя Сухомлинського. У закладі також запрацює лабораторія гуманної педагогіки. 
   
  Експозиція скульптур працюватиме у Кропивницькому до 30 листопада щодня із 10:00 по 18:00 окрім неділі. 
   
  Бібліотека також запрошує кропивничан і гостей міста на зустрічі з президентом Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри прикладної психології Хмельницького національного університету Станіславом Круком, які триватимуть з 24 по 26 травня. 
   
  Окрім цього, 27 травня усі охочі можуть вирушити у подорож до школи Сухомлинського в селі Павлиш.
   
  Організатори чекають на замовлення екскурсій для груп від організацій, освітніх закладів, центрів розвитку, приватних осіб і родин. Для дітей екскурсії адаптовані відповідно до вікових особливостей. Вхід безоплатний.
   
  Телефони для довідок та реєстрації на екскурсії: 097-865-31-72, 050-199-80-89. ГО “Центр розвитку людини та сім'ї “Сонячний Зайчик”, ГО “Центр Гуманної Педагогіки в Кіровоградській області”.