У Кропивницькій міській раді триває активна підготовка до чергового сесійного засідання

 • 13 груд. 2022 13:23
 • 450
  • Новина У Кропивницькій міській раді триває активна підготовка до чергового сесійного засідання Ранкове місто. Кропивницький
   
  Засідання постійної комісії Кропивницької міської ради з питань місцевого самоврядування, прав і свобод людини, депутатської етики та регламенту відбулося сьогодні, 13 грудня.  Про це інформує міська рада у ФБ.
   
  Депутати розглянули одинадцять питань порядку денного. Зокрема, проєкти рішень сесії “Про бюджет Кропивницької територіальної громади на 2023 рік”, “Про затвердження Програми висвітлення діяльності Кропивницької міської ради та її виконавчого комітету на 2023-2025 роки”, “Про затвердження галузевої Програми сприяння розвитку громадянського суспільства “Діалог” на 2023-2025 роки”. 
   
  Члени комісії також опрацювали зміни до рішень міської ради “Про затвердження Міської програми профілактики та протидії злочинності “Безпечне місто” на 2021-2023 роки” та “Про затвердження графіків прийому виборців депутатами Кропивницької міської ради восьмого скликання в громадських приймальнях депутатів та приймальнях політичних партій”.