У Кропивницькій міській раді триває підготовка до чергової сесії: активно працюють постійні депутатські комісії

 • 27 вер. 2023 11:30
 • 830
  • Новина У Кропивницькій міській раді триває підготовка до чергової сесії: активно працюють постійні депутатські комісії Ранкове місто. Кропивницький

  26 вересня, відбулися засідання відразу чотирьох постійних депутатських комісій Кропивницької міської ради

  Участь у засіданнях взяли заступник міського голови Олександр Мосін і секретар міської ради Олег Колюка.

  Депутати, зокрема, розглянули ряд проєктів сесійних рішень щодо внесення змін та доповнень до галузевих програм соціально-економічного розвитку міста: Комплексної програми підтримки учасників АТО, ООС, бойових дій у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України та членів їх сімей на 2023-2025 роки, Програми капітального будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунального господарства і соціально-культурного призначення міста на 2022-2024 роки, Комплексної програми розвитку житлово-комунального господарства та безпеки дорожнього руху на 2021-2025 роки, Програми розвитку освіти Кропивницького на 2021-2025 роки, Статуту комунального закладу «Кропивницький культурно-дозвіллєвий центр».

  Опрацювали в комісіях і проєкти рішень стосовно перейменування вулиць та провулків, реорганізації виконавчих органів та внесення змін до структури і загальної чисельності виконавчих органів Кропивницької міської ради, реорганізації комунального медичного закладу, затвердження переліку та чисельності працівників Кропивницького міжшкільного ресурсного центру №1, безоплатного прийняття в комунальну власність громади генераторних установок, переданих компанією Tetra Tech ES, Inc. у рамках реалізації в Україні програми «Проєкт енергетичної безпеки».

  Порядок денний питань у сфері регулювання земельних відносин включав проекти рішень щодо оренди землі, видачі дозволів на постійне користування ділянками та внесення змін у попередні рішення.

  Також депутати заслухали інформацію про облік дітей ВПО в Кропивницькому та залучення їх до навчання в дошкільних навчальних закладах і закладах загальної середньої освіти й виконання протокольного доручення постійної комісії щодо внесення змін до положення управління освіти.

  Управління з питань захисту прав дітей, охорони здоров’я, освіти, культури і туризму, молоді та спорту і департамент соціальної політики відзвітували про виконання протокольного доручення постійної комісії щодо критеріїв оцінки виконання відповідних міських галузевих програм.

  Джерело: Кропивницька міська рада