У Кропивницькому дитяча футбольна команда попросила благословення у Благовіщенському храмі

  • 12 жовт. 2016 09:28
  • 772
    • Новина У Кропивницькому дитяча футбольна команда попросила благословення у Благовіщенському храмі Ранкове місто. Кропивницький

     

      11 жовтня, коли Православна Церква відзначає пам’ять соборупреподобних отців Києво-Печерських, які у Ближніх печерах (прп. Антонія) спочивають, до Благовіщенського храму завітали футболісти команди «Сапсан», учні міської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступені НВО №6. Юні спортсмени та їх тренер попросили благословення у Господа Бога, Пресвятої Богородиці та покровителькі нашого міста - святої праведної Єлисавети на важливу подію в їх житті - участь на міжнародному дитячому турнірі «DanoneNationsCup» (Кубок Націй Данон). Вже традиційно на великі церковні свята та перед поїздками на змагання вони відвідують Благовіщенський храм, де  священики служать для них молебні перед початком всякої доброї справи та на подорож. 26 травня 2016 року на легендарному стадіоні «Арена-Львів»їх команда виборолазвання чемпіонаУкраїниу команди ЗОШ №3 з м. Берислав з рахунком 3:0. Ця заслужена перемога принесла хлопцям не лише всеукраїнське визнання, а й подарувала їм унікальну можливість здійснити заповітну мрію – представити Україну на міжнародному фіналі у Парижі, на стадіоні Стад де Франс, що розпочнется 15 жовтня. А перед цим, 12 жовтня, вони вирушають у нашу столицю - місто Київ, для останніх приготувань перед виступом на дитячому чемпіонаті світу у Франції.

      Священики Благовіщенського храму обласного центру побажали їм Божої допомоги, поздоровили з державним святом Покрови Пресвятої Богородиці та подарували кожному члену команди іконку Божої Матері. Священнослужителі також звертаються до всіх наших земляків і співвітчизників з проханням молитися за наших юних футболістів.