У Кропивницькому медичних працівників привітали із професійним святом

 • 28 лип. 2023 09:35
 • 248
  • Новина У Кропивницькому медичних працівників привітали із професійним святом Ранкове місто. Кропивницький
   
  27 липня в обласному центрі відбулися урочистості до Дня медичного працівника, сповіщає Кропивницька міська рада. 
   
  Нагадаємо, що цьогоріч Україна вперше відзначає це свято у нову дату, Президент України підписав у червні відповідний Указ, який і встановлює день святкування — 27 липня.
   
  Нелегко поєднувати поняття свята та війни, але це точно не стосується вшанування людей такої важливої і почесної професії,  які приходять на допомогу в найскрутніший час, рятують людей на межі життя і смерті.
   
   
  Численні слова подяки  лунали сьогодні на адресу медиків з усієї області, не лише з Кропивницького, яких зібрав на святкування затишний дворик музичної школи № 1 ім. Г.Г.Нейгауза.  Їх вітали як керівники області та міста, так і колеги з профспілок та військові медики, а також обласна громадська рада. 
   
  Близько півсотні відзнак вручили голова обласної військової адміністрації Андрій Райкович та голова обласної ради Юрій Дрозд.
   - День українських медичних працівників і працівниць. День людей, які присвятили себе порятунку життів. На Кіровоградщині тримають медичний фронт 14 тисяч фахівців у білих халатах. Низький уклін кожному. За порятунок хворих вдень і вночі. За допомогу людям під виття сирен. За реабілітацію поранених. За допомогу переселенцям і волонтерство.  Світла пам’ять медикам, які вже не повернулися з війни. Дякую за відданість справі та добре серце. Ціную, поважаю і вітаю! Слава українським медикам! Слава Україні!, - наголосив у своєму вітальному слові Андрій Райкович.
  Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять усіх загиблих медиків від рук російських загарбників. 
   
  До привітань приєднався і заступник міського голови Сергій Колодяжний. Він також вручив відзнаки Кропивницької міської ради та виконавчого комітету.  
   
   
  Високими оцінками відзначив зміни в медичній галузі регіону, а саме в тій її частині, що стосується військової медицини, заступник начальника з медичної частини військового госпіталю військової частини ЗСУ Валерій Черняк. І це недарма, адже за час російсько-української війни лише з міського бюджету було виділено 50 мільйонів гривень на організацію лікування наших поранених воїнів.  
   
  Яскравим фінальним акордом урочистої частини стали запальні та ліричні виступи кропивницьких артистів у супроводі  міського професійного духового оркестру.