У Кропивницькому поховали Героїв-захисників, які загинули на фронті ще 2022 року

 • 9 черв. 2023 20:20
 • 522
  • Новина У Кропивницькому поховали Героїв-захисників, які загинули на фронті ще 2022 року Ранкове місто. Кропивницький
   
  Сьогодні, 9 червня, у Кропивницькому на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища упокоїлися тіла Героїв-захисників — солдата Ігоря Голобородька і старшого сержанта Олександра Подоліча, сповіщає Кропивницька міська рада. Їхні душі відлетіли до Бога ще у 2022 році й стали поряд зі своїми загиблими побратимами до лав Небесного воїнства.
   
  Водій зенітно-артилерійського дивізіону, 47-річний солдат Ігор Голобородько загинув на початку серпня у Пісках Донецької області. У селище Нове Ігор переїхав з Полтавщини у 1996 році після одруження, здобув в ЦНТУ освіту інженера-електрика, працював за фахом до початку вторгнення росіян на схід України. Брав участь в АТО на території Донецької і Луганської областей. У перші дні великої війни приєднався до лав ЗСУ. А 31 липня 2022 року отримав бойове завдання, з якого не повернувся. У Героя залишилися дружина, донька та сестра. 
   
   
  40-річний командир бойової машини Олександр Подоліч загинув у перший день повномасштабної російської військової агресії в Україну. Військовим він мріяв стати з дитинства, готував себе до цього: займався стрибками з парашутом, тхеквондо. 
  Під час строкової служби в морській піхоті брав участь у міжнародних навчаннях "Сі Бриз". Із 2006 року служив у лавах сил спеціального призначення. 
  У 2014 році, попри контузію, успішно виконував бойові завдання в зоні проведення АТО, рятував життя побратимів. Воював у Слов'янську, Красному Лимані, Донецькому аеропорту. Нагороджений Орденом за мужність.
  24 лютого 2022 року перебував на позиціях. Його полем бою стала міжнародна траса Старобільськ-Біловодськ, на якій  Олександр з побратимами нищили ворожі колони. Бився з переважаючими силами ворога і віддав за Україну найдорожче — життя. Олександр був справжнім патріотом, надійним другом, люблячим чоловіком, дбайливим батьком чотирьох дітей, міцною опорою для батьків та братів.
   
  Панахиду за загиблими відслужив священник Православної церкви України Володимир Ткаченко.