У Кропивницькому поліцейські виявили у чоловіка наркотичні засоби

 • 6 груд. 2016 11:09
 • 768
  • Новина У Кропивницькому поліцейські виявили у чоловіка наркотичні засоби Ранкове місто. Кропивницький
   
  Працівники поліції отримали інформацію про незаконну діяльність 34-річного чоловіка, яка під час перевірки знайшла підтвердження.
  «У ході проведення санкціонованого обшуку за місцем проживання зловмисника вилучено особливо небезпечний наркотичний засіб – концентрат макової соломки та прекурсор – ангідрит оцтової кислоти. Також виявлено паспорти громадян України з ознаками підробки. Вилучене направлено на дослідження до НДЕКЦ», - повідомив т.в.о. начальника управління з обслуговування Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції України Олександр Бершадський.
  За результатами експертизи за цим фактом буде прийнято рішення щодо притягнення громадянина до кримінальної відповідальності за ч. 2 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту), ч. 1 ст. 311 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів) та ч. 1 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України. Особі загрожує покарання у вигляді покарання – до 5 років позбавлення волі.
  Якщо вам відома інформація про осіб, причетних до вчинення наркозлочинів, не залишайтесь байдужими, повідомте за телефоном гарячої лінії 095 189 4350, на електронну пошту: dpn4@antidrug.gov.ua. або безпосередньо працівникам поліції за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 30. Конфіденційність гарантується.
   
  Повідомляє Департамент протидії наркозлочинності
  Національної поліції України.