У Кропивницькому попрощалися з трьома загиблими Героями

 • 11 квіт. 2023 21:42
 • 575
  • Новина У Кропивницькому попрощалися з трьома загиблими Героями Ранкове місто. Кропивницький
   
  У Кропивницькому провели в останню путь Героїв, які стали до лав Небесного воїнства, сповіщає Кропивницька міська рада.
   
  Солдати Юрій Сапанюк,  Олександр Федченко та Павло Вдовіченко сьогодні, 11 квітня, знайшли свій вічний спочинок у Кропивницькому на Алеї почесних воїнських поховань Далекоcхідного кладовища. 
   
  Старший стрілець механізованого взводу Юрій Сапонюк загинув 30 березня під Бахмутом під час виконання бойового завдання із захисту рідної землі від російських агресорів.
   
  Навідник десантно-штурмового відділення Олександр Федченко провів свій останній бій 2 квітня, зупиняючи ворога під Кремінною.
   
  Стрілець десантно-штурмового взводу Павло Вдовіченко 5 квітня помер у військовому шпиталі від  ран, отриманих  під час бойової операції у Сіверськодонецькому районі Донецької області.
   
   
  Вони захищали Україну на різних рубежах, але до лав Небесного воїнства їм судилося стати разом. Їх об’єднує любов до своєї родини, міста, країни,  вона допомогла подолати будь-який страх  і спонукала до дій.
   
   
   
  Тепер вони покладають усі сподівання  на нас. На кожного! Що їхня смерть  буде гідно пошанована, що кожний із нас робитиме все, аби їхня мрія стала реальністю. Тепер кожен з нас має думати, що робити у країні, де тисячі і тисячі молодих хлопців і дівчат віддають своє здоров’я і життя, щоб дати нам шанс жити, творити, навчати і виховувати. 
   
   
  В останню путь Воїнів провели рідні, друзі, земляки, побратими.Панахиду за загиблими відслужив архієпископ Кропивницький і Голованівський Православної Церкви України Марк.