У Кропивницькому познімали незаконно встановлені аптечні вивіски (ФОТО)

  • 28 жовт. 2016 13:06
  • 1664
    • Новина У Кропивницькому познімали незаконно встановлені аптечні вивіски (ФОТО) Ранкове місто. Кропивницький

    Сьогодні у Кропивницькому бригада працівників під керуванням в.о. начальника спецінспекції міськради Андрія Максюти демонтувала незаконно встановлені рекламні вивіски аптеки «Ліки Плюс». Демонтаж здійснювався у відповідності з рішенням міськвиконкому, яке зобов’яує управління архітектури міськради навести лад із незаконно встановленими малими архітектурними формами. Фото з акції розмістив на своїй сторінці у Фесбук Андрій Максюта. 

    «Незаконної реклами в місті не буде!Як і не буде незаконних конструкцій МАФів та незаконних захоплень територій! Тримаю лінію міського голови і міської ради. Наше місто - наш дім! В якому має бути чистота та порядок!

    Сьогодні управління архітектури міськради,виконуючи рішення виконкому,проводить демонтаж не законно встановлених рекламних конструкцій - вказівників, вивісок, начепів на опорах. Спецінспекція міськради та патрульна поліція поруч. Дякую за підтримку та небайдуже ставлення до благоустрою міста Кропивницький АндріюРайковичу, Андрію Та балову, ВадимуМездрину, АнтонуЦюцюрі,членам виконкому та депутатам», - написав Андрій Максюта. .