У Кропивницькому презентують програму "Електронне місто"

 • 7 лют. 2017 17:17
 • 902
  • Новина У Кропивницькому презентують програму «Електронне місто» Ранкове місто. Кропивницький
   
  Свої напрацювання надала компанія "Інтелект сервіс", що має понад 500 тисяч клієнтів. Як зазначив її представник, наявність шаленої кількості
  багатофункціональних смартфонів надає їхнім власникам безліч переваг,а запровадження електронного підпису економить час та кошти в документообігу.
  На заході присутні депутати міської ради,посадовці профільних відділів міськради.
  В процесі інформування присутніх про всі переваги нової системи виникло безліч запитань.Наприклад,якщо у людей  старшого віку не вистачає коштів на сучасний гаджет.Або людина має вади зору,психічні розлади чи щось подібне.
  З іншого боку,як зазначив представник однієї з компаній-перевізників, запровадження електронного квитка порушує законодавство про пасажирські перевезення,де чітко вимагається "видати пасажирові квиток".Крім цього,презентована система є виключно українським продуктом і не може працювати з системами російського виробництва,якими ще багато хто користується.
  Коментуючи презентацію,міський голова Андрій Райкович зазначив,що програма подана для розгляду Кабінетом міністрів.Крім цього,її має вивчити Державна фіскальна служба.Також має бути узгоджена вся законодавча база та забезпечені необхідні технічні можливості.За словами Райковича,подібна програма вже працює у Львові,запроваджена за кошта ЄБРР в якості пілотного проекту на суму біля 10 мільйонів євро.
  Максим Гуцалюк