У Кропивницькому пройде бізнес-форум "Україна - країна підприємців"

 • 6 груд. 2016 16:08
 • 653
  • Новина У Кропивницькому пройде бізнес-форум «Україна - країна підприємців» Ранкове місто. Кропивницький
   
  Будь-який підприємець зможе отримати консультації та допомогу фахівців і експертів з найважливіших питань ведення бізнесу. Ті, хто має ідеї та бажання і лише планує розпочати власну справу, отримають відповіді на усі запитання щодо започаткування бізнесу. В ході відкритого діалогу з місцевою владою учасники форуму мають намір обговорити нові ефективні механізми стимулювання розвитку підприємництва, серед яких можливість компенсації з місцевих бюджетів частини відсотків за банківськими кредитами, якщо вони спрямовані на створення нових робочих місць. На учасників Форуму чекають пізнавальні, креативні та неперевершені майстер-класи з франчайзингу (Franchising Full Cycle), масштабування бізнесу (Бізнес Молодість Україна) та Бізнес з Китаєм (компанія “Фіалан”) 
  "В Україні в найкоротші терміни повинні бути створені найсприятливіші умови для роботи приватних підприємців, малого бізнесу, оскільки саме цей сектор сьогодні є ключовим для української економіки, а його розвиток стає питанням національної безпеки, - зазначив Президент УСПП Анатолій Кінах. - Тільки Польща в цьому році видасть українцям понад 500 тис робочих віз, тому і держава, і місцева влада мають розглядати розвиток самозайнятості, малого і середнього бізнесу як свою стратегію, адже ця програма допоможе створити в приватному секторі понад мільйон нових робочих місць".
   
  Бізнес форум "Україна - країна підприємців та підприємств" стартує 9 грудня у актовій залі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати (м.Кропивницький, вул.Преображенська,79А).
   
  Початок о 10:00.
  Участь у форумі - безкоштовна.
  Реєстрація - на kub.pb.ua/forums.
  Повідомляє прес-служба ПриватБанку у Кіровограді.