У Кропивницькому пройшла акція до Дня боротьби з вірусними гепатитами

 • 1 серп. 2017 13:14
 • 1026
  • Новина У Кропивницькому пройшла акція до Дня боротьби з вірусними гепатитами Ранкове місто. Кропивницький
   
  28 липня року біля будівлі Кіровоградського обласного художнього музею відбулася акція до Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами «Гепатит С: дізнайся зараз, вилікуй вчасно». Про це у ФБ написав Анатолій Кімнатний, науковий співробітник художнього музею.
   
   "Дана акція ініційована Міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я» та Обласним благодійним фондом «Повернення до життя». 
  На відкритті акції виступила Олена Смирнова – лікар вищої категорії, завідуюча відділенням Кіровоградської обласної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я Кіровоградської облдержадміністрації за спеціальністю «інфекційні хвороби».
   Створювали позитивний настрій та пропагували здоровий спосіб життя учні Школи Брейк Дансу/Хіп - Хопу "Mix of Steps" та Міла Теліканова (Mila Heavenly) - інструктор із ZUMBA, які своїми виступами привертали увагу перехожих.
  В приміщенні відділу музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» усі бажаючі могли пройти безкоштовний експрес-тест на наявність гепатиту С. 
  Висловлюємо щиру вдячність спеціалісту благодійного фонду «Повернення до життя» Олені Трифоновій за проведення акції," - йдеться у повідомленні.