У Кропивницькому пройшов «Олімпійський урок»

 • 9 вер. 2016 16:59
 • 1176
  • Новина У Кропивницькому пройшов «Олімпійський урок» Ранкове місто. Кропивницький

   

  8 вересня на території водно-гребної бази Кропивницького відбувся спортивно-виховний захід «Олімпійський урок» з учнями загальноосвітнього навчального закладу № 20.

  На початку заходу, організованого і проведеного спільними зусиллями відділу фізичної культури та спорту міської ради, відділення НОК України в Кіровоградській області, міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та дитячо-юнацького спортивного центру «Україна» у рамках Всеукраїнської акції «Олімпійський тиждень», школярів привітали директор міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Микола Аношкін, відповідальний секретар відділення НОК України в Кіровоградській області Вадим Бебко та майстер спорту СРСР з веслування на байдарках і каное Володимир Онищенко, який на власному прикладі розповів про важливу роль фізичної культури та спорту в житті кожної людини. Діти з цікавістю слухали розповідь почесного гостя, адже Володимир Миколайович більше 50 років свого життя присвятив спорту.

  З метою ознайомлення підростаючого покоління зі спортивною історією Кіровоградщини директор дитячо-юнацького спортивного центру «Україна» Олександр Балануца провів для юних спортсменів екскурсію по музею спортивного клубу «Ятрань».

  Цього дня учасники «Олімпійський уроку» продемонстрували свою вправність у вправах із обручем, змаганнях із дартсу, фрізбі, футболу та відповіли на запитання олімпійської вікторини.

  Переможці й призери змагань були нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту міської ради, а також отримали сувеніри від обласного відділення НОК України.