У Кропивницькому проведуть феміністичний бранч з нагоди 140-річчя українського жіночого руху

 • 1 бер. 2024 14:30
 • 424
  • Новина У Кропивницькому проведуть феміністичний бранч з нагоди 140-річчя українського жіночого руху Ранкове місто. Кропивницький

  9 березня в освітньо-культурному Гончаренко центрі Кропивницький проведуть феміністичний бранч з нагоди 140-річчя українського жіночого руху. Участь у заході безкоштовна, а говоритимуть учасниці про жінок Кропивницького, які творили і творять історію, бізнес, культуру та політику міста.

  Як зазначають організатори, захід приурочений до Міжнародного дня боротьби за права жінок і міжнародний мир, який щороку відзначають 8 березня.

  «Ми говоритимемо про жінок нашого міста, які творили історію, бізнес, культуру та політику Кропивницького. Учасниці зможуть пограти у гру «Неймовірні» на платформі Kahoot та виграти призи від Гончаренко центру, а на завершення будуть частування з коктейлями і святкова фотосесія. Приходьте, буде атмосферно!» — кажуть у Гончаренко центрі Кропивницький.

  Під час бранчу підведуть підсумки Конкурсу на кращу феміністичну екскурсію містом, в якому всі охочі могли запропонувати концепт власного екскурсійного маршруту та позмагатися за грошовий приз. Конкурс мав на меті привернути увагу кропивничан до ролі та місця жінок в історії і сьогоденні міста, а також запустити розробку інноваційних екскурсійних маршрутів Кропивницьким.

  Організатори додають: феміністичний бранч відбудеться у суботу, 9 березня об 11:00 за адресою вул. Велика Перспективна, 4а (другий поверх). Для участі достатньо заповнити коротку форму за цим посиланням.

  Додамо, Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Важлива складова проєкту – платформа Гончаренко Центр. Онлайн, що пропонує безкоштовні уроки іноземних мов для всіх охочих.