У Кропивницькому проведуть тренінг «Гендерна ідентичність, сексуальна орієнтація, стереотипи і мова ворожнечі»

 • 21 бер. 2024 15:30
 • 397
  • Новина У Кропивницькому проведуть тренінг «Гендерна ідентичність, сексуальна орієнтація, стереотипи і мова ворожнечі» Ранкове місто. Кропивницький

  Кропивничан запрошують на безоплатний тренінг «Гендерна ідентичність, сексуальна орієнтація, стереотипи і мова ворожнечі».

  Зустріч відбудеться 31 березня в освітньо-культурному Гончаренко центрі, а учасники обговорять питання, пов'язані з гендерною ідентичністю та сексуальною орієнтацією. Це можливість дізнатися більше про себе та інших, розширити свої знання, та долучитися до створення більш толерантного та рівноправного суспільства.

  Як зазначають організатори, зустріч збере небайдужих жителів та жительок Кропивницького для обговорення гендерної ідентичності та сексуальної орієнтації.

  «Гендерна ідентичність та сексуальна орієнтація — це не тільки про сприйняття себе та роль кожної людини у суспільстві. Це про права людини та справедливість. Особливо в часи війни, коли гендерні фейки є частиною російської пропаганди», — кажуть у Гончаренко центрі Кропивницький.

  Після тренінгу учасники знатимуть, що таке гендер, чим він відрізняється від сексуальної орієнтації, що таке мова ворожнечі і як її застосовує країна-агресор.

  Аби потрапити на зустріч, достатньо заповнити анкету за цим посиланням і завітати у неділю, 31 березня, о 14:30 за адресою вул. Велика Перспективна, 4а (Гончаренко центр Кропивницький). Тренінг триватиме п’ять годин.

  Додамо, Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Важлива складова проєкту – платформа Гончаренко Центр. Online, що пропонує безкоштовні уроки англійської для всіх охочих.