У Кропивницькому розпочався прийом кандидатур на звання «Вата року»

 • 14 лист. 2016 13:38
 • 1038
  • Новина У Кропивницькому розпочався прийом кандидатур на звання «Вата року» Ранкове місто. Кропивницький
   
  Кропивницька філія ВО «Рух захисту української мови» розпочинають прийом кандидатур на звання «Вата року» за 2016 рік.
  Громадські організації «Асоціація Політичних Наук», «Комітет відновлення історичної справедливості» та Кропивницька обласна філія ВО «Рух захисту української мови» розпочинають прийом кандидатур на звання «Вата року» за 2016 рік.
  Журналісти, громадські та партійні активісти, політики, блоґери та звичайні кропивничани можуть подати кандидатів, які, на їхню думку, заслуговують на номінацію «Вата року» до 27 листопада 2016 року, надіславши інформацію про свого номінанта та обґрунтування заявки у довільній формі на адресу АПН: presscentr5@gmail.com.
  Кожен мешканець як міста Кропивницького, так і області, може номінувати для участі у конкурсі до трьох осіб або організацій, які, на його переконання, вчинили дії, зробили публічні заяви або продемонстрували бездіяльність, спрямовану проти української нації і держави, впродовж 2016 року. Подання кандидатури потрібно буде обґрунтувати та додати посилання на доказ її вчинків.
  Представники оргкомітету конкурсу передадуть перелік з числа висунутих кандидатур, які відповідатимуть умовам конкурсу, на голосування експертам Відбіркової комісії, до якої увійдуть авторитетні кропивницькі журналісти та громадські активісти.
  Для довідки: Анти-премія «Вата року» вручатиметься в Кропивницькому вже вдруге. Започатковано вручення минулого, 2015-го року. Тоді з 37-ми претендентів було відібрано «переможців» у шести номінаціях: «Політична вата», «Бізнес-вата», «Церковна вата», «Колективна вата», «Медіа-вата» та «Стєкло-вата». Серед «переможців» анти-премії були голова бюджетної комісії міськради Ігор Волков, підприємець Павло Штутман, архієпископ Іоасаф, редакція газети «Україна-центр», майстриня Наталія Ніжнікова та виборці партії «Опозиційний блок». Оцінювала претендентів експертна комісія у складі 13-ти громадських діячів та журналістів.
   
  Повідомляє прес-служба АПН.