У Кропивницькому "Соціальний патруль" наглядатиме за безхатченками

  • 1 лист. 2016 12:03
  • 782
    • Новина У Кропивницькому «Соціальний патруль» наглядатиме за безхатченками Ранкове місто. Кропивницький

    31 жовтня у міській раді Кропивницького під головуванням заступника міського голови Наталії Дзюби відбулася нарада з організації заходів щодо попередження випадків переохолодження людей, в першу чергу малозахищених верств населення, у період низьких температур протягом зимового періоду.
    Під час наради був затверджений перелік об'єктів комунальної власності, де можуть надавати можливість мешканцям обласного центру тимчасового обігрітися при переохолодженні та обморожені. Патрулювання території міста в місцях з найбільшою імовірністю перебування людей, які можуть потребувати допомоги в умовах низьких температур, здійснюватиме оперативна група “Соціальний патруль”, який організовують спеціалісти Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Основні завдання такого патруля —  інформування бездомних осіб про можливість та місце отримання медичних, гуманітарних і соціально-побутових послуг та надання допомоги при виявленні у людини ознак переохолодження.
    Як завжди, при прогнозованому різкому зниженні температури повітря рятувальними службами обласного центру будуть встановлені мобільні пункти обігріву. У разі переохолодження та обмороження необхідну допомогу можна також отримати у всіх закладах охорони здоров’я обласного центру.