У Кропивницькому в обласній лікарні почали рятувати людей після інсульту

 • 6 лют. 2023 13:00
 • 612
  • Новина У Кропивницькому в обласній лікарні почали рятувати людей після інсульту Ранкове місто. Кропивницький
   
  У Кіровоградській обласній лікарні відкрили відділення гострих мозкових інсультів. Про це повідомила гендиректор Лариса Андреєва, звітуючи про 2022 рік роботи медзакладу голові обласної ради Сергію Шульзі.
   
  У відділенні вже провели 11 тромболізисів.
   
  - У відділенні розгорнули 12 ліжок для пацієнтів із інсультом та 6 ліжок інтенсивної терапії. У ньому цілодобово чергують лікар-невролог і лікар-анестезіолог. За 2 місяці ми вже провели 11 тромболітичних терапій, всі з позитивним результатом. Однією з найважливіших умов тромболізису є введення препарату у перші 3-4 години після виявлення симптомів. Завдяки нашому обладнанню цей час збільшується вдвічі – 9 годин, аніж у звичайних лікарнях, – розповіла Лариса Андреєва.
   
   
   
  Очолив відділення гострих мозкових інсультів Олександр Медвідь – лікар-невролог, член Європейської академії неврології та Українського товариства інсультної медицини.
   
  Як уже повідомлялося, обласний центр планування сім‘ї та репродукції людини створить мобільну бригаду з питань сексуального та репродуктивного здоров‘я спільно з благодійними фондами Народонаселення України та «100% життя».