У Кропивницькому відбудеться інтерактивний дитячий захід «Місто професій»
6 жовт. 2016 13:09
930
Завітай до «Міста професій»!
Хочеш спробувати себе у ролі справжнього рятівника – спритного, вмілого та витривалого? Тоді тобі до «Міста професій»! Завітай! Обери якомога більше спеціальностей та отримай призи! Чекаємо на тебе 8 жовтня о 12-й годині у Дендропарку. Вхід вільний. Запевняємо – буде цікаво! – повідомляє Прес-служба У ДСНС в області.