У Кропивницькому відбудеться прем’єра документального фільму "МИ Є"

 • 25 лист. 2016 16:13
 • 857
  • Новина У Кропивницькому відбудеться прем’єра документального фільму «МИ Є» Ранкове місто. Кропивницький
   
   
  Запрошуємо Вас на прем’єру документального фільму "МИ Є", яка відбудеться  9 грудня о 12:00 у кінотеатрі "Портал" (м. Кропивницький, вул. Соборна 1-А) за участі усіх учасників та героїв фільму.
   
  Документальна стрічка "МИ Є" створена спільно ГС "Громадська Варта", МГО "Міст Україна-ЄС" та продакшн-студією "ХЕДМЕДІА" в рамках Всеукраїнського проекту "Відчуй на собі".
  Фільм складається із шести реальних історій життя людей з інвалідністю, які проживають на Кіровоградщині. Різні історії, різні діагнози — одна проблема: як вижити, маючи інвалідність? Як дістатися до школи на візку хлопчику з інвалідністю по бездоріжжю? Зрозуміти як це — сидіти 12 років в ізоляції від цілого світу або як не зламатися та займатися спортом після страшної аварії? Відповіді на ці та багато інших питань ви побачите в документальному фільмі «МИ Є».
  Герої фільму та команда "ХЕДМЕДІА" хочуть показати всьому світу, що недосконала державна політика та байдужість у суспільстві зробила з людей, які мають інвалідність, “соціальних в’язнів”, фактично не залишаючи їм можливості виходити із власних домівок. Але попри всі негаразди, ці люди продовжують боротися і є прикладом незламної волі та любові до життя і оточуючих.