У Кропивницькому відбудеться слухання справи щодо кнопкодавства в облраді

 • 8 груд. 2016 09:02
 • 606
  • Новина У Кропивницькому відбудеться слухання справи щодо кнопкодавства в облраді Ранкове місто. Кропивницький
   
  8 грудня 2016 року відбудеться чергове слухання справи за позовом депутата Кіровоградської обласної ради від фракції ВО «Свобода» Максима Деската щодо кнопкодавства в облраді, вчиненого під час голосування за дозвіл на розробку Полохівського родовища літію. Засідання розпочнеться в Кіровоградському окружному адміністративному суді о 15:30. Суддя - Брегей Р. І.
  Як повідомив представник позивача в суді, правозахисник Павло Дейнеко, в ході чергового слухання допитають свідка, депутата Кіровоградської обласної ради від ВО «Батьківщина» В. Арсірія. 
  Нагадаємо, що свободівець Максим Дескат звернувся до суду з вимогою скасувати рішення Кіровоградської облради, яким було погоджено клопотання ТОВ «Українські рідкісні метали» щодо надання спецдозволу на розробку Полохівського родовища літієвих руд, корисної копалини загальнодержавного значення. Перше засідання у справі відбулось 17 червня, на якому свободівці наголошували, що дане рішення було прийняте з порушенням Регламенту обласної ради, а відтак вимагають його скасування та визнання нечинним. Рішення прийняли мінімальною кількістю голосів, проте оскільки голос відсутнього в залі депутата від «Батьківщини» Петра Петрушевського був зарахований як голос «за», то, відповідно таке рішення не може вважатись прийнятим. 
  На попередніх засіданнях були розглянуті численні відеодокази, які доводять, що факт кнопкодавства в облраді таки мав місце.
  Повідомляє обласна прес-служба ВО "Свобода" Кіровоградської області.