У Кропивницькому відбувся І-ий фестиваль ансамблів "Граємо разом"
У Кропивницькому в концертній залі музичної школи №1 ім. Генріха Нейгауза відбувся І фестиваль «ГРАЄМО РАЗОМ», в якому взяли участь 29 ансамблів малих та великих форм у номінаціях: «Вокально-хорове виконання», «Струнно-смичкові інструменти», «Фортепіано», «Народні інструменти» та «Духові та ударні інструменти».
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/Rucx4GwY.jpg)
Учні та викладачі школи, об’єднавшись, подарували шанувальникам музичного мистецтва кращі твори українських та європейських композиторів.
Гості гучними оплесками вітали учасників фестивалю. Теплу та творчу атмосферу в концертній залі створила ведуча Валерія Кривенко, а титанічну організаційну роботу з підготовки фестивалю ансамблів провела Марія Тяжельникова та викладачі школи.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/N497quEk.jpg)
- Метою творчого фестивалю ансамблів «ГРАЄМО РАЗОМ» стала популяризація кращих зразків українського та європейського музичного мистецтва, збереження, продовження народних звичаїв та традицій, мотивація учнів та викладачів грати в ансамблі, заохочення учасників освітнього процесу до спільної роботи в творчих колективах та сприяння подальшому розвитку патріотичної, естетичної, музичної культури учасників освітнього процесу, - відзначила директор музичної школи Євгенія Малявкіна.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/fjPgzSFP.jpg)
Наприкінці заходу вона подякувала всім учасникам фестивалю за гарний настрій, позитивні емоції та чудові музичні твори, які подарували слухачам виконавці, а також зазначила, що гра в ансамблі впливає на всебічний розвиток дитини, зацікавлює дітей музичним мистецтвом, розвиває почуття відповідальності під час колективного музикування та вручила учасникам Дипломи І-го відкритого фестивалю ансамблів «ГРАЄМО РАЗОМ», побажавши продовження цього надзвичайно цікавого та творчого проєкту.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/UZcV8f8k.jpg)
Дякуємо Збройним Силам України, нашим Захисникам та Захисницям за можливість навчати, працювати та проводити такі фестивалі, які об’єднують музичною творчістю дітей і дорослих та надають віру у Перемогу України!