У Кропивницькому відкрилась виставка «Чорне та біле мереживо» (фото)
8 лют. 2017 12:01
1727
7 лютого в малій галереї Кіровоградського обласного художнього музею – у відділі підліткового читання і організації змістовного дозвілля дітей обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка відкрилась виставка Олени та Влади Козаченко під назвою «Чорне та біле мереживо».
Козаченко Олена Миколаївна народилася 10 грудня 1974 року в Олександрії Кіровоградської області. У 1993 році закінчила Олександрійське училище культури за спеціальністю «Бібліотечна справа». Вийшла заміж та переїхала до Кіровограда. З 1994 по 2002 рік працювала на АНВКТ «Радій», з 2002 по 2009 – в ТОВ «Сторіччя ЛТД».
Все життя, починаючи з шкільних років, малювала.
Молодша донька Олени, Влада, народилась 12 грудня 2003 року у Кіровограді. З 2004 року навчається в НВК №34, а з 2015 – в дитячій художній школі ім. О.Осмьоркіна.
Дана виставка, яка є спільним проектом обласного художнього музею, Кіровоградської міської дитячої художньої школи ім. О.Осмьоркіна та обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Шевченка, представляє творчість двох поколінь – мами та доньки. Роботи Олени виконані тушшю, вони складні за виконанням, лінії та фактури переплітаються, утворюючи хитромудрі візерунки, які нагадують мереживо.
Роботи Влади виконанні в техніці гуаш. Серед них – один академічний натюрморт та дві композиції, присвячені морській тематиці. Для її творів характерною є мерехтливе поєднання кольорових плям, яке нагадує живопис художників-імпресіоністів.
Сподіваємось, що дана виставка стане гарним стартом для Олени та Влади Козаченко на нелегкому творчому шляху та надихне на подальші творчі пошуки.
Пише науковий співробітник художнього музею Анатолій Кімнатний.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/fGDdxyks.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/ZkzrZqIa.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/rr4ovpEC.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/yJWb7TzL.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/YoohgZ7u.jpg)
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/YBUJ5yuZ.jpg)