У Кропивницькому відзначили День фізичної культури і спорту України

 • 12 вер. 2016 11:52
 • 952
  • Новина У Кропивницькому відзначили День фізичної культури і спорту України Ранкове місто. Кропивницький

  Урочисті заходи відбулися у Ковалівському парку за участі спортивної громадськості, учнів спортивних шкіл, ветеранів спорту, керівництва області та міста.

  Вітаючи спортивну громадськість міста з професійним святом, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Світлана Лобанова відзначила наступне: «Кіровоградщина завжди була відома своїми спортсменами, олімпійськими чемпіонами, які здобули велику кількість нагород і своїми перемогами прославили нашу Батьківщину. Нещодавнона XXXI олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро троє спортсменів з Кіровоградщини брали участь у складі олімпійської команди України. Й сьогодні ще 4 наших спортсменів відстоюють честь нашого регіону, України, змагаючись на паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро», – відзначила Світлана Лобанова.

  Нинішнього року нас порадувала своєю перемогою Кіровоградська бейсбольна команда, яка стала Чемпіоном Європи. Ми також пишаємося нашою футбольною командою "Зірка", яка здобула перше місце на Чемпіонаті України, – підкреслила посадовець.

  Світлана Лобанова побажала усім жителям області, хто активно займається фізичною культурою та спортом, міцного здоров'я і нових нових перемог.

  З нагоди професійного свята Світлана Лобанова разом із головою обласної Ради Олександром Чорноіваненком вручила грамоти облдержадміністрації та обласної ради ветеранам спорту та провідним спортсменам області.