У Кропивницькому вшанували загиблих захисників України

 • 29 серп. 2023 14:00
 • 277
  • Новина У Кропивницькому вшанували загиблих захисників України Ранкове місто. Кропивницький

  В День Пам’яті захисників України, на площі Героїв Майдану, начальник Кіровградської ОВА Андрій Райкович, керівництво області та міста, військові волонтери, члени родин загиблих військових вшанували загиблих героїв.

  На площі, перед меморіалом пам’яті Героїв Небесної Сотні встановлена меморіальна композиція "Дзвони пам’яті". О дев'ятій годині, військовослужбовець стрілецького батальйону Національної гвардії України здійснив удари у дзвін протягом загальнонаціональної хвилини мовчання.

  Дзвони пам’яті - символічна інсталяція з відстріляних гільз від снарядів встановлена на площі Героїв майдану та на Алеї слави меморіального комплексу «Фортечні вали» міста Кропивницький.

  Дзвони створені волонтерами спільноти Krop:Hub Кропивницький, а металеві арки - за ескізами військовослужбовця 41 бригади Василя Дегтяря.

  Управлінням комунікацій з громадськістю та інформаційної діяльності обласної військової адміністрації спільно з Кропивницьким батальйоном Національної гвардії України розроблено ритуал вшанування полеглих українців в російсько-українській війні. Щодня всеукраїнська хвилина мовчання о 9:00 проходитиме на площі Героїв Майдану під звучання Дзвонів пам’яті, в знак шани полеглим українцям.

  Джерело: Кіровоградська обласна державна адміністрація