У Кропивницькому запускають безкоштовний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху

 • 28 лист. 2023 16:30
 • 584
  • Новина У Кропивницькому запускають безкоштовний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху Ранкове місто. Кропивницький

  5 грудня на базі освітньо-культурного простору Гончаренко центр Кропивницький стартує офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху, основ законодавства у сфері безпеки дорожнього руху та основ керування транспортним засобом.

  За словами директорки освітнього простору Вікторії Талашкевич, навчання на курсі проводитиме викладач вищої категорії, засновник «Школи водійської майстерності» — Олександр Косенко. Він працює у сфері підготовки водіїв та водійок із 1984 року, а власну школу заснував дванадцять років тому.

  «Зрозуміло, що автошколи у Кропивницькому і надалі пропонуватимуть свої послуги з вивчення теорії ПДР та практики водіння. Але середня тривалість такого навчання — близько 100 годин, а вартість кілька тисяч гривень. Тож для того, щоб спробувати свої сили і оцінити готовність ґрунтовно вивчати правила, ви можете прийти на безкоштовний курс», — зазначають у Гончаренко центрі Кропивницький.

  До програми курсу включено такі блоки: основи законодавства у сфері безпеки дорожнього руху, основи керування транспортним засобом і вимоги безпеки дорожнього руху, психофізіологія водія/водійки, будова і технічне обслуговування транспортного засобу, в також власне правила дорожнього руху.

  Перше заняття відбудеться 5 грудня (вівторок) о 13:30, за адресою вул. Велика Перспективна, 4а. Для участі запрошують зареєструватися за посиланням.

  «Я очікую, що навчатися прийдуть не тільки ті, хто хочуть стати водіями, але й пішоходи, велосипедисти. Якщо людина вже має водійське посвідчення, але хоче актуалізувати знання з ПДР, вона також може зареєструватися на цей курс. Жодних обмежень для участі немає: лише бажання навчатися та здобувати нові знання!», — коментує Вікторія Талашкевич.

  Курс складатиметься з 10 занять, які будуть проводити двічі на тиждень: щовівторка та щоп'ятниці, з 14:00 до 15:00.

  Довідка

  Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Важлива складова проєкту – платформа Гончаренко Центр. Онлайн, що пропонує безкоштовні уроки іноземних мов для всіх охочих.