У Кропивницькому змагалися кінологи
15 липня 2016 року на виконання плану роботи ВОРНБ управління на другий квартал 2016 року на базі Кіровоградської виправної колонії (№6) були проведені змагання з багатоборства кінологів підпорядкованих підрозділів на першість облуправління ДПтС України.
Відкриття змагань почалося з вітальних слів першого заступника начальника управління полковника внутрішньої служби Володимира Воробйова, який довів до учасників змагань кінологічної служби підпорядкованих підрозділів ціль і мету даного заходу та побажав успіхів та чесної боротьби.
До програми змагань входили такі види багатоборства як комплекс загальної підготовки, комплекс спеціальної підготовки та подолання смуги перешкод. В змаганнях взяли участь представники трьох установ області, по два молодших інспектора-кінологи які в I етапі змагань на першість установ виконання покарань зайняли перше та друге місце.
За результатами виступу за кожним видом змагань з загальною сумою 644 балів I-ше командне місце зайняла Кіровоградська виправна колонія (№ 6), а за результатами особистої першості з загальною сумою 316 балів I-ше місце виборов молодший інспектор-кінолог Кіровоградської виправної колонії (№ 6) прапорщик внутрішньої служби Юрій Марченко Юрій.
ВОРНБ управління ДПтС України в Кіровоградській області