У Кропивницькому зробили рейд об'єктів у плані доступності маломобільним громадянам
У Кропивницькому триває моніторинг доступності об’єктів інфраструктури для осіб з інвалідністю та маломобільних груп, сповіщає Кропивницька міська рада.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/Wa8y669B.jpg)
У Кропивницькому продовжується обстеження доступності об’єктів інфраструктури міста. У вівторок, 27 червня, спеціалісти департаменту з питань економічного розвитку міської ради спільно з головою ГО матерів дітей з інвалідністю "Серце матері" Людмилою Шукрутою здійснили черговий моніторинг ступені доступності зазначеної категорії осіб до закладів сфери обслуговування обласного центру.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/vcPZUu5k.jpg)
Як повідомили в департаменті з питань економічного розвитку, в результаті проведеного відстеження 18 закладів по вулицях.Бєляєва, Героїв рятувальників, Космонавта Попова, Євгена Тельнова встановлено:
- 7 об'єктів повністю облаштовані засобами безперешкодного доступу;
- 7 - не облаштовані;
- 4 - потребують доопрацювання.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/hgN4pCeD.jpg)
Керівникам закладів, будуть направлені листи з пропозиціями усунути виявлені недоліки в облаштуванні об'єктів для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення.