У Кропивницьку випустили юристів у Донецькому державному університетіу внутрішніх справ

 • 13 квіт. 2023 10:09
 • 510
  • Новина У Кропивницьку випустили юристів у Донецькому державному університетіу внутрішніх справ Ранкове місто. Кропивницький
   
  У Кропивницькому відбулись  урочистості з нагоди випуску курсантів Донецького державного університету внутрішніх справ, сповіщає Кіровоградська обласна державна адміністрація.
   
  В обласному центрі у Донецькому державному університеті внутрішніх справ пройшли урочисті заходи з нагоди випуску курсантів. Дипломи про здобуття вищої освіти за спеціальністю «Право» отримали 86 випускників.
   
   
  В урочистостях взяла участь заступниця начальника Кіровоградської ОВА Катерина Колтунова, за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високі успіхи у навчанні та активну громадську позицію вона вручила випускникам навчального закладу Олександрі Лунгу, Микиті Новіку, Оксані Кравченко та Камілі Соловйовій подяки обласної військової адміністрації .
   
   
  «У вас є тепер диплом, у вас є повноваження і, найголовніше, - зобов’язання перед своїм народом служити гідно. Цей диплом відкриє вам шлях туди, де ви станете учасниками вирішення суспільних, соціальних проблем. Сьогодні у синергії ваших керівників, ваших батьків, ваших світлих голівоньок народжується істина, яка буде основою для України. Я впевнена, що вам все вдасться», - звернулась до випускників Катерина Колтунова.
   
  Катерина Колтунова (Katerina Koltunova)