У Кіровограді говорили про питання розподілу та направлення для відбування покарання

 • 19 трав. 2016 16:56
 • 901
  • Новина У Кіровограді говорили про питання розподілу та направлення для відбування покарання Ранкове місто. Кропивницький

  Розподіл та направлення для відбування покарання осіб, засуджених до позбавлення волі здійснюється комісіями з питань розподілу, направлення, переведення для відбування покарання осіб, засуджених до позбавлення волі, що утворюються в територіальних управліннях ДПтС України.

  17 травня 2016 року на базі Кіровоградської установи виконання покарань (№14) проведено регіональну комісію з питань розподілу та направлення для відбування покарання осіб, засуджених до позбавлення волі. 

  Комісію очолив Голова – перший заступник начальника управління ДПтС України в Кіровоградській області Володимир Воробйов за участю заступника начальника управління Наталії Рогожко та начальника Кіровоградської УВП (№14) Ігоря Калашникова.

  Підставою для визначення колонії з необхідним рівнем безпеки, де засуджений буде відбувати покарання є вирок суду та матеріали, які характеризують засудженого.

  Про прийняття регіональною комісією рішення щодо визначеного рівня безпеки виправної колонії  кожному засудженому було оголошено під розпис на витязі з протоколу її засідання, який долучається до матеріалів особової справи засудженого.

  Тетяна Коханенко